+9 votes
1.2k views

Kam nje problem qe logoja ne menune e boostrap me del gjithmone siper. Mundohem dhe te bej display: inline; por perseri e njejta gje.
image

in Programim nga   | 1.2k views

2 Answers

0 votes
Best answer

Thjesht duhet te besh disa ndryshime ne css.
Shtoni keto rrjeshta:
<-style>
.navbar-brand {

   padding: 0px; /* firefox bug fix */
  }
  .navbar-brand>img {
   height: 100%;
   padding: 15px; /* firefox bug fix */
   width: auto;
  }
<-/style>

dhe ne tagg-et nav tek <-a> duhet te jete:
<-a class="navbar-brand" href="#"><-img src="linku_logo" /> <-/a>
(hiqni ' - ' ne tagget qe kam shtuar)
:)

nga Specialist (3k points)  
selected nga
0 votes
nga (590 points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. Akira

  140 pikë

 2. BettinaBray3

  100 pikë

 3. suryacin

  100 pikë

 4. JaimieMargar

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

74 në linjë
0 Antar dhe 74 mysafir
Vizitat sot : 5754
Vizitat e djeshme : 9623
Të gjitha Vizitat : 1394200