+2 votes
67 views

kerkoj ndonje pune online te thjeshte ne informatike qe mund ta bej.

in Informatike nga (510 points)   | 67 views

1 Answer

0 votes
nga Mjeshtër (7.4k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. Fiona Hamzaj

  130 pikë

 2. joylaragel

  100 pikë

 3. menangpanda

  100 pikë

 4. GauthierBoel0

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

34 në linjë
0 Antar dhe 34 mysafir
Vizitat sot : 3129
Vizitat e djeshme : 6980
Të gjitha Vizitat : 770715
77 questions
141 answers
108 comments
5,590 users