+2 votes
120 views

kerkoj ndonje pune online te thjeshte ne informatike qe mund ta bej.

in Informatike nga (530 points)   | 120 views

1 Answer

0 votes
nga Mjeshtër (7.4k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. Akira

  140 pikë

 2. jembutkusudbanget

  100 pikë

 3. Roslyn452194

  100 pikë

 4. LaraHotchin7

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

67 në linjë
0 Antar dhe 67 mysafir
Vizitat sot : 3118
Vizitat e djeshme : 5329
Të gjitha Vizitat : 1373799