+1 vote
61 views
in Informatike nga (510 points)   | 61 views

2 Answers

0 votes

https://www.apk4fun.com/apk/21659/
me android mund ta besh me kte program

shton mijra followers

nga Mjeshtër (7.4k points)  
spo me downlodohet
0 votes

https://www.like4like.org

Ktu ke nje sherbim point to point.. bej pike dhe pikt mund ti konvertosh ne followers...Suksese

nga Fillestar (1.2k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. Fiona Hamzaj

  130 pikë

 2. joylaragel

  100 pikë

 3. menangpanda

  100 pikë

 4. GauthierBoel0

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

33 në linjë
1 Antar dhe 32 mysafir
Antarët aktual në faqe
Vizitat sot : 2983
Vizitat e djeshme : 6980
Të gjitha Vizitat : 770569
77 questions
141 answers
108 comments
5,590 users