mepyet.al
+3 votes
62 views

Pershendetje! A mund te behet Affiliate Marketing ketu ne shqiperi , me amazon .
Affiliate Marketing eshte shume e zhvilluar ne vende te tjera te botes , sipas kesaj amazon .psh jep 10% nese shitet nje produkt , desha te dija a eshte e mundur nje gje e tille ne Shqiperi , a pranohet vendi jone me sakte? Flm paraprakisht .

in Informatike by (150 points)   | 62 views
Duke pare se ju kerkoni pergjigje specifike po mundohemi ta shperndajm sa me shume si pyetje ne menyre qe ju te merrni pergjigjen e duhur.faleminderit

Please log in or register to answer this question.

Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. GeraldoScrym

  100 pikë

 2. JaclynSiegel

  100 pikë

 3. StaciaProvan

  100 pikë

 4. Cheri0450983

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

14 në linjë
0 Antar dhe 14 mysafir
Vizitat sot : 663
Vizitat e djeshme : 7843
Të gjitha Vizitat : 380747
71 questions
135 answers
131 comments
5,514 users