0 votes
29 views

Me duhen disa linke ku mund te shkarkoj programe te ndryshme c++

in Informatike nga Fillestar (1.2k points)   | 29 views

2 Answers

0 votes

Besoj se duhet te jesh me specifike ne kerkese. Cfar lloj programesh deshiron te shkarkosh ose aksesosh

nga (140 points)  
0 votes

https://beginnersbook.com/2017/08/first-cpp-program/

Ne kete link ke shembuj te zgjidhur, duke filluar nga programi i pare " hello world" e deri tek strukturat e te dhenave, trashegimia etj.

nga (450 points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. HaiGuffey208

  100 pikë

 2. Rochelle67M0

  100 pikë

 3. RebbecaDetwi

  100 pikë

 4. TaneshaHackl

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

65 në linjë
0 Antar dhe 65 mysafir
Vizitat sot : 2241
Vizitat e djeshme : 12391
Të gjitha Vizitat : 1666283