0 votes
12 views

Me duhen disa linke ku mund te shkarkoj programe te ndryshme c++

in Informatike nga Fillestar (1.2k points)   | 12 views

Please log in or register to answer this question.

Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. rickypauls

  120 pikë

 2. avawilliam

  100 pikë

 3. LanDunford82

  100 pikë

 4. JaneTheissen

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

59 në linjë
0 Antar dhe 59 mysafir
Vizitat sot : 8105
Vizitat e djeshme : 9440
Të gjitha Vizitat : 1162340