0 votes
12 views
in Informatike nga (130 points)   | 12 views

2 Answers

0 votes

Pershendetje , per te shkarkuar photoshop ndiqni kte link http://www.fullypcgames.net/2013/10/adobe-photoshop-cs6.html

Ose ndiqni postimet tjera ne forum sepse dhe tjere kane pyet per kte gje. Faleminderit

nga Mjeshtër (7.4k points)  
Faleminderit
0 votes
nga Mjeshtër (7.4k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. Fiona Hamzaj

  130 pikë

 2. joylaragel

  100 pikë

 3. menangpanda

  100 pikë

 4. GauthierBoel0

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

28 në linjë
1 Antar dhe 27 mysafir
Antarët aktual në faqe
Vizitat sot : 3014
Vizitat e djeshme : 6980
Të gjitha Vizitat : 770600
77 questions
141 answers
108 comments
5,590 users