0 votes
46 views
in Informatike nga (150 points)   | 46 views

2 Answers

0 votes

Pershendetje , per te shkarkuar photoshop ndiqni kte link http://www.fullypcgames.net/2013/10/adobe-photoshop-cs6.html

Ose ndiqni postimet tjera ne forum sepse dhe tjere kane pyet per kte gje. Faleminderit

nga Mjeshtër (7.4k points)  
Faleminderit
0 votes
nga Mjeshtër (7.4k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. rickypauls

  120 pikë

 2. avawilliam

  100 pikë

 3. LanDunford82

  100 pikë

 4. JaneTheissen

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

59 në linjë
0 Antar dhe 59 mysafir
Vizitat sot : 7239
Vizitat e djeshme : 9440
Të gjitha Vizitat : 1161474