0 votes
47 views

dua te instaloj adobe premium pro te 2014 por nuk e instaloj dot

in Informatike nga (530 points)   | 47 views

1 Answer

0 votes

Si fillim shkarkoje si version full me crack nga sadeempc.com dhe tek rar ke nje readme.txt , ndiq instruksionet atje dhe e instalon me crack.

Sygjerohet qe kur ta instalosh si trial te caktivizosh internetin ne menyre qe tmos besh sign in tek adobe account por zgjedh sign in later. Dhe me pas aplikon crack ose patch dhe cdo punon ok me pas.

Suksese

nga Mjeshtër (7.4k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. HaiGuffey208

  100 pikë

 2. Rochelle67M0

  100 pikë

 3. RebbecaDetwi

  100 pikë

 4. TaneshaHackl

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

63 në linjë
0 Antar dhe 63 mysafir
Vizitat sot : 2269
Vizitat e djeshme : 12391
Të gjitha Vizitat : 1666311