0 votes
17 views

dua te instaloj adobe premium pro te 2014 por nuk e instaloj dot

in Informatike nga (510 points)   | 17 views

1 Answer

0 votes

Si fillim shkarkoje si version full me crack nga sadeempc.com dhe tek rar ke nje readme.txt , ndiq instruksionet atje dhe e instalon me crack.

Sygjerohet qe kur ta instalosh si trial te caktivizosh internetin ne menyre qe tmos besh sign in tek adobe account por zgjedh sign in later. Dhe me pas aplikon crack ose patch dhe cdo punon ok me pas.

Suksese

nga Mjeshtër (7.4k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. Fiona Hamzaj

  130 pikë

 2. joylaragel

  100 pikë

 3. menangpanda

  100 pikë

 4. GauthierBoel0

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

35 në linjë
0 Antar dhe 35 mysafir
Vizitat sot : 3136
Vizitat e djeshme : 6980
Të gjitha Vizitat : 770722
77 questions
141 answers
108 comments
5,590 users