+1 vote
56 views

kush mund te me ndihmoje me team viewer te instaloj pak khali linux se spo e bej dot vete. Kam desktop

in Informatike nga (530 points)   | 56 views

1 Answer

0 votes

Si fillim referohu tutorialeve ne youtube, nese has veshtiresi. Te dielen paradite do marresh ndihme nga une . Faleminderit!

nga Mjeshtër (7.4k points)  
per ta instaluar e kam instaluar por kur jap setupin me del falidet
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. Akira

  140 pikë

 2. BettinaBray3

  100 pikë

 3. suryacin

  100 pikë

 4. JaimieMargar

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

69 në linjë
0 Antar dhe 69 mysafir
Vizitat sot : 5935
Vizitat e djeshme : 9623
Të gjitha Vizitat : 1394381