+3 votes
99 views

Pershendetje! A mund te behet Affiliate Marketing ketu ne shqiperi , me amazon .
Affiliate Marketing eshte shume e zhvilluar ne vende te tjera te botes , sipas kesaj amazon .psh jep 10% nese shitet nje produkt , desha te dija a eshte e mundur nje gje e tille ne Shqiperi , a pranohet vendi jone me sakte? Flm paraprakisht .

in Informatike nga (150 points)   | 99 views
Duke pare se ju kerkoni pergjigje specifike po mundohemi ta shperndajm sa me shume si pyetje ne menyre qe ju te merrni pergjigjen e duhur.faleminderit

Please log in or register to answer this question.

Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. Fiona Hamzaj

  150 pikë

 2. kirana

  110 pikë

 3. daftarsbobet

  110 pikë

 4. rani

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

39 në linjë
0 Antar dhe 39 mysafir
Vizitat sot : 3634
Vizitat e djeshme : 4797
Të gjitha Vizitat : 805543
78 questions
142 answers
111 comments
5,594 users