+2 votes
393 views

Kam domain dhe duhet te shtoj nje website te dyte?

in Informatike nga (180 points)   | 393 views

2 Answers

0 votes
Best answer

Ne cPanel te hostit tuaj duhet te shofesh per Subdomain dhe pasi klikon aty duhet te zgjedhesh domainin prind qe do te mbash dhe shkruan subdomainin qe deshirom te krijosh. Eshte shume e leht. Gjithsesi ne varesi te webhostit qe mund te kesh, cPanel ndryshon pamjen. Kerko ne google how to add subdomain in X cPanel ( X eshte emri i kompanise se hostit qe ju keni blere). Shpresoj te keni kuptuar.

techalb

nga Specialist (3k points)  
0 votes

Linku youtube

Suksese

nga Mjeshtër (7.4k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. renattalala94

  100 pikë

 2. lailacantika94

  100 pikë

 3. raipoker88

  100 pikë

 4. freyasalsabila

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

29 në linjë
0 Antar dhe 29 mysafir
Vizitat sot : 7059
Vizitat e djeshme : 11213
Të gjitha Vizitat : 941822
79 questions
143 answers
114 comments
5,600 users