+2 votes
406 views

Kam domain dhe duhet te shtoj nje website te dyte?

in Informatike nga (180 points)   | 406 views

2 Answers

0 votes
Best answer

Ne cPanel te hostit tuaj duhet te shofesh per Subdomain dhe pasi klikon aty duhet te zgjedhesh domainin prind qe do te mbash dhe shkruan subdomainin qe deshirom te krijosh. Eshte shume e leht. Gjithsesi ne varesi te webhostit qe mund te kesh, cPanel ndryshon pamjen. Kerko ne google how to add subdomain in X cPanel ( X eshte emri i kompanise se hostit qe ju keni blere). Shpresoj te keni kuptuar.

techalb

nga Specialist (3k points)  
0 votes

Linku youtube

Suksese

nga Mjeshtër (7.4k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. Akira

  140 pikë

 2. BettinaBray3

  100 pikë

 3. suryacin

  100 pikë

 4. JaimieMargar

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

75 në linjë
0 Antar dhe 75 mysafir
Vizitat sot : 5768
Vizitat e djeshme : 9623
Të gjitha Vizitat : 1394214