+4 votes
813 views

Telf samsung , si mund ti bej kto me whats up . Di ndonjeri naj menyre apo program

in Informatike nga (480 points)   | 813 views
GbWhatsapp apk

2 Answers

+1 vote
Best answer

Ka disa menyra por do qe teli yt te ket root. Menyra me e thjesht eshte te instalosh: GbWhatsapp ose Whatsapp Plus nga google

Nese si gjen dot shkarkoji nga kto 2 site:
www.apkgalaxy.top
www.apkmb.com

Per cdo pyetje mund ta shtoni ne koment

nga Mjeshtër (7.4k points)  
selected nga
Super, shume faleminderit
0 votes

Menyra qe ti besh te gjitha ato eshte fik internetin. Hape vec 2 sec sa te ikin sms dhe kaq

nga Fillestar (1.2k points)  
Mirë se vini në mepyet.al, forumi ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. renattalala94

  100 pikë

 2. lailacantika94

  100 pikë

 3. raipoker88

  100 pikë

 4. freyasalsabila

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

30 në linjë
0 Antar dhe 30 mysafir
Vizitat sot : 7048
Vizitat e djeshme : 11213
Të gjitha Vizitat : 941811
79 questions
143 answers
114 comments
5,600 users